Elektronik Teknolojisinde Stil Elektronik Dönemi

İstanbul’da 1997 yılında hizmetlerine başlayan Stil Elektronik, küçük kapasitede olmasına rağmen büyük hedefler belirlemiştir. Zamanla hedeflerine ulaşan firmamız kapasitesini bir hayli geliştirmiştir. Özellikle tuş takımı teknolojisinde yeniliklere imza atan firmamız, Avrupa’da eğitim alan personelleri sayesinde birçok yeniliğe imza atmıştır. Farklı özellikleri barındıran tuş takımlarının her biri farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Düz ve metal domlu tuş takımında kabartmaya yer verilmemiştir. Düz, Ledli ve domlu ürünlerin hiçbirinde kabartma yoktur. Ancak kabartmalı Ledli ve metal domlu ürünlerde kabartma bulunmaktadır.

Elektronik devrelerin açılıp kapanmasını sağlayan membrane switch teknolojisinde de kendimize sonuna kadar güveniyoruz. Birçok sektörde karşılaşılan bu ürünümüz standartlara uygun olarak hazırlanmaktadır. Ancak farklı ölçülere sahip tasarımlar talep etmeniz durumunda isteklerinize bire bir uyan ürünleri imal ediyoruz.

Tamamen müşteri odaklı olarak yürüttüğümüz hizmetlerimizde ışıklı electroluminescent panel sistemimiz ön planda olan tasarımlarımızdan biridir. Sorunsuz ısı değerlerinde çalışabilen sistemimiz gece ve gündüz kullanımına son derece uygundur. İlk olarak membrane switch teknolojisi ile bir araya getirilen sistemimizi birçok farklı sektörde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düşük güç tüketimine sahip olan ürünümüzün fiyatı son derece uygundur.