Günümüz Ve Manevi Sözler

Tarihi doğru bir şekilde yazmak, yapmak kadar önemli bir olaydır. Yazan eğer yapana bağlı olmazsa insanlığı oldukça şaşırtıcı bir duruma sokacaktır.Herhangi bir tarihe bakıldığında, onu gerçeğe uygun bir şekilde yazılıp yazılmadığı konusunda güven duymak için kaynak ve belge araştırması yapılır. Şu ana kadar doğru bir şekilde milli tarih elde edemememizin asıl sebebi, tarihi belge ve kaynaklara göre araştırılıp değil, bazı meddah ve kendini beğenmiş kişilerin yazmış olduklarından başka kaynak elde edilememesinden ötürüdür. Bu nedenle tarihi okurken araştırıp doğruluğunu kaynaklar üzerinden tespit etmek gerekir.Burda  www.dtarihi.com adresi devreye girmektedir.

İnternet üzerinden de her ne kadar doğru bilgilere erişme sıkıntısı olsa da www.dtarihi.com platformu üzerinden en tarafsız ve doğru bilgilere erişebilirsiniz.Bu siteden aynı zamanda peygamberimiz hz.muhammed sözleri de iletilmektedir.
Dünya tarihine ilgi duyuyorsanız ve geçmişte olan olayları okumayı seviyorsanız sizi sitemize bekleriz. Dünya tarihi haricinde  mevlana sözleri vebüyük halife olan  hz.ali sözleri de yer almaktadır. Sizde tarihi seviyor ve ilgi duyuyorsanız, doğru bilgilere erişmek için sizide web sitemize bekleriz.Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.