GÜVENİLİR ALIŞVERİŞİN ADRESİ

Teknoloinin gelişmesi ile beraber internet kullanımı da artmıştır. Buna paralel olarak, artık alışverişler internet üzerinden yapılmaya başlamıştır. Siz değerli kullanıcılarına Paykwik hizmetleri sunan Loyakart.com, alışverişi daha güvenli hale getirmiştir. Euro üzerinden işlem gören ve sanal kart görevi üstlenen Paykwik ile alışverişler daha keyifli olacak. Sitemizde sunulan Paykwik satın al hizmeti ile kısa sürede sanal kartınıza sahip olabileceksiniz. Birçok alışveriş sitesinde tercih edilen Paykwik kart kullanımı esnasında kişisel bilgi girme zorunluluğu yoktur.

Online alışveriş yapmayı sevenlerin en çok tercih ettiği Paykasa sistemi, güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile ön plandadır. Bir Loyapay kuruluşu olan sitemiz, tüm kullanıcıları için çeşitli alternatifler sunmaktadır. Ucuz Paykasa hizmetleri kapsamında istediğiniz paketlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tek kullanımlık kartlarımızın kullanım süresi 1 yıldır. Global birçok e – ticaret sitesinde kullanılan kartımız sayesinde kötü amaçlı yazılımlardan kendinizi koruyabileceksiniz.

Canlı destek ekibimize mesai saatleri içerisinde bağlanabilir ve almak istediğiniz E-Pin tutarını belirtebilirsiniz. Size iletilen 16 haneli numarayı alışverişlerinizde kullandıktan sonra hesabınızda ufak bir tutar kalsa da, bakiye bozdurma seçeneği ile kalan paranızı alabilirsiniz.