KIBLE YÖNÜ BELİRLEMEDE GÜVENİLİR HİZMET

İslami açıdan Kâbe’ye yönelmeyi ifade eden kıble yönü, namaz kılan kişilerin dikkat ettiği önemli meselelerden biridir. Kılınan namazın kabul edilmesi için kıble şartının mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle kıble ne tarafta olduğunu bulmanın namazın ifası için önemi büyüktür. Sürekli namaz kılınan yerde kıble yönünün tespiti kolaydır.

Ancak ilk kez namaz kılınacak yerlerde doğru bir şekilde kıble yönü bulma zordur. Kiblebulma.com sitesi olarak tüm Müslümanlara yardımcı olmak adına hizmet alanımızı genişlettik.

Pratik bir şekilde istediğiniz yerin kıble yönünü bulabileceğiniz bir uygulama ile hizmetinizdeyiz. En doğu sonuca ulaşmanız için kapsamlı hizmetler sunan sitemiz, sektörün güvenilir adreslerinden biridir. Sitemize giriş yaparak kıble bulma pusulası hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hangi ülke, şehir ya da adresin kıble yönünü bulmak istiyorsanız, ilgili yerlere bilgileri yazmanız yeterlidir. Kıbleye dair geniş bilgilerin yer aldığı kıble pusulası, kapsamlı hizmeti ile dünya genelindeki tüm lokasyonların kıble açısını tespit etmenize fırsat tanır.