Vazgeçilemeyen Kaliteli Hizmetler

Limancar markasını 2006 yılında İzmir Havalimanı Araç Kiralama sektörüne kazandıran firmamız, Ege Bölgesi’nin en güvenilen isimlerinden biri olmayı kısa süre içerisinde başarmıştır. 7/24 hizmet anlayışı çerçevesinde firmamızdan istediğiniz zaman araç kiralayabilir ya da rezervasyon işlemleri yapabilirsiniz. Uzun süre unutamayacağınız ve her İzmir’e geldiğinizde bizi tercih etmenizi sağlayacak kaliteli hizmetlerimizle http://www.limanrentacar.com u ziyaret ederek tanışmanızı öneriyoruz.

Sektörde başarıları ile kısa sürede lider konuma gelen nadir firmalardan biri olan Liman İzmir Havaalanı Oto Kiralama ekibimiz başarılarına ve hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Havaalanına araç teslimat hizmetleri veren firmamız, İzmir şehir içine araç teslimat hizmetleri vermemektedir. İzmir’e yurtdışından seyahat eden gurbetçi misafirlerimize de en kaliteli araç kiralama hizmetini veriyoruz.

Kapsamlı çalışmaları ile her zaman dikkatleri üzerine çeken ekibimiz, İzmir Havaalanı Araba Kiralama kapsamında profesyonel çalışmalara imza atmaktadır. Firmamızdan araç kiralamak isteyen müşterilerimizin 25 yaşını doldurmuş ve 2 yıldır ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı beyanı da istenmektedir. Sektörün en lüks ve marka araçlarını hizmetinize sunan firmamız, araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır.